خبرهایی از رامسر

پنج‌شنبه 15 اسفند‌ماه سال 1387
سه شنبه 13 اسفند ماه سال 1387 ساعت 19:14

مجوز روزنامه «کلمه سبز» برای میرحسین  

-

مجوز روزنامه «کلمه سبز» به صاحب امتیازی و مدیرمسوولی میرحسین موسوی صادر شد. علیرضا ملکیان معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به ایسنا گفت؛ «هیات نظارت بر مطبوعات در جلسه روز دوشنبه (دیروز) با درخواست میرحسین موسوی برای انتشار روزنامه کلمه سبز موافقت کرد.»

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
سه شنبه 13 اسفند ماه سال 1387 ساعت 18:41

شناسایی پنج باند حفاری غیر مجاز در مازندران   

-


فرمانده یگان حفاظت از میراث فرهنگی مازندران گفت: در یک ماه گذشته پنج باند حفار غیر مجاز در استان شناسایی و دستگیر شدند.
همت قاسمی با اشاره به اینکه این باندها در شهرستان‌های سوادکوه، جویبار، آمل، شیرگاه و رامسر شناسایی شدند افزود: اعضای این باند 18 نفر بودند که از آنان، 50 کالای تاریخی شامل کوزه‌های سفالی، پایه‌های قلیان، دستبند فلزی، سه نسخه خطی، 2 هزار سکه تقلبی و چهار دستگاه فلزیاب کشف و ضبط شد.
وی با اعلام اینکه قدمت اشیای کشف شده مربوط به دوره اسلامی است تصریح کرد: برای حفظ و حراست از اثار تاریخی در مازندران، 564 انجمن میراث فرهنگی با 2 هزار و 200 عضو در شهرستان‌ها، بخش‌ها و روستاها به‌منظور حفظ و حراست از اشیا و بناهای تاریخی تشکیل شده است.

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
دوشنبه 12 اسفند ماه سال 1387 ساعت 19:22

استاندار مازندران: استفاده اصولی از مراتع بیشترین اشتغالزایی به‌ دنبال دارد خبرگزاری فارس: استاندار مازندران گفت: استفاده اصولی از مراتع و دامپروری بیشترین اشتغالزایی و ایجاد کار را در پی دارد. استانها - 87/12/10 در جمع تعدادی از جوانان موسوی: از عرصه کاندیداتوری کنار نرفته‌ام خبرگزاری فارس: میرحسین موسوی درباره‌ احتمال کاندیداتوری خود در انتخابات ریاست جمهوری دهم گفت: از این عرصه کنار نیستم و فعلا در حال کار و فکر هستم و حداقل این بحث‌ها اینست که برای یک تصمیم‌گیری درست، صدایی به صداها اضافه شده است. سیاسی - 87/12/10 رئیس سازمان جنگل‌ها‌: ‌اشتباه در مدیریت و حفظ جنگل جبران‌ناپذیر است خبرگزاری فارس: رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری‌ با اشاره به اینکه‌ اشتباه مدیریت بر جنگل باید هر چه زودتر اصلاح شود، گفت: اشتباه در مدیریت و حفظ جنگل برگشت‌ناپذیر است. استانها - 87/12/10 نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی: وظیفه بشر حفظ منابع طبیعی است خبرگزاری فارس: نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: مسئله منابع طبیعی در حقیقت زیبایی‌های خلقت خداوند عالم است و تکلیف بشر حفظ این زیبایی‌هاست. استانها - 87/12/10 نماینده ولی فقیه در سازمان جنگل‌ها: قطع جنگل و کمبود اکسیژن عمر را کوتاه می کند خبرگزاری فارس: نماینده ولی فقیه در سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور گفت: قطع جنگل و تخریب محیط زیست هر ساله هزاران نفر را به واسطه کمبود اکسیژن دچار کوتاهی عمر می کند. اقتصادی - 87/12/10 رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری: سطح جنگل‌های شمال در دولت نهم افزایش یافته است خبرگزاری فارس: معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: با وجود اینکه در 11 سال گذشته 11 درصد از سطح جنگل‌های کشور کاهش پیدا کرده بود اما در دولت نهم نه تنها این سطح کاهش پیدا نکرد بلکه حدود سه درصد به سطح جنگل‌ها افزوده شد. .

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
دوشنبه 12 اسفند ماه سال 1387 ساعت 15:25

 پاسخی برای پرسش از شهردار رامسر 

-

 

با سلام
اگر به متن خبر در سایت شورا مراجعه نمایید متوجه خواهید شد که شهردار اشاره ای به برنامه ۹۰ ساله نداشته آن هم در کشوری که فرداش معلو م نیست چه اتفاقی می خواد بیفته!بلکه گفته در سال ۹۰ باید شهر رامسر شهری پاک، ایمن ، سبز و شادباشه
و قتی که بخشی از خبر را مرور کنیم متوجه می شیم که به نظر می رسه از سوی برخی خبرگزاریها و سایتها اشتباهی در انعکاس خبر صورت گرفته  که چرا که اصل خبر در ایرنا و سایت شورا آمده که:
شهردار رامسر نیز از تدوین برنامه " چشم‌انداز‪ " ۹۰‬این شهرستان خبر داد و گفت : در گذشته به دلیل فقدان استراتژی و برنامه مشخص نبود رامسر شهر خوابگاهی، گردشگری ، توریستی ، صنعتی ، کشاورزی یا دانشگاهی است و تنظیم رویکرد برنامه‌های توسعه شهری ما بر مبنای عملکرد واقعی شهر است.

به گزارش ایرنا، "محسن مرادی" خاطرنشان کرد : فقدان امکانات و زیرساختها، کمبود شدید مالی ، فقدان منابع درآمدی مستمر و پایدار از جمله مشکلات ما بوده است.

شهردار رامسر افزود : در این برنامه چشم‌انداز، رامسر در سال ‪ ۱۳۹۰‬شهری پاک، ایمن ، سبز و شاد خواهد بود.

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
یکشنبه 11 اسفند ماه سال 1387 ساعت 08:30

برگزاری گردهمایی روحانیون شمال کشور در مازندران 

- 

گروه سیاسی و اجتماعی: نخستین گردهمایی روحانیون شمال کشور در آستانه هفته منابع طبیعی 10 اسفندماه 87 سال جاری در رامسر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا)شعبه مازندرن، حجت‌الاسلام «حسن عالمی» نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی نهم اسفندماه 87 در شهرستان رامسر، در جمع خبرنگاران گفت: جایگاه روحانیت در میان اقشار مردم جایگاه والا و بسیار ارزشمندی است.

وی با اشاره به این مطلب که نخستین گردهمایی روحانیون شمال کشور در آستانه هفته منابع طبیعی دهم اسفندماه 87 در رامسر برگزار می‌شود افزود: هدف از برگزاری این گردهمایی بیان نکات مهم مربوط به منابع طبیعی به ائمه جماعت و جمعه، نمایندگان ولی فقیه و سایر روحانیون است، تا با گسترش آن در جامعه مردم را به حفظ و نگهداری از نعمت‌ها تشویق و ارشاد کنند.

عالمی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم تبدیل فرهنگ منابع طبیعی به فرهنگ عمومی تصریح کرد: این فرهنگ باید در مردم نهادینه و عمومی شود تا همه نسبت به آن احساس وظیفه کنند، به‌همین دلیل نقش روحانیون در این مقوله نقش ارزنده‌ و خطیری است.

وی در پایان با اشاره به لزوم حفظ و احیای منابع طبیعی تصریح کرد: مسایل مربوط به منابع طبیعی در استان‌های شمالی در رأس امور قرار دارد و مردم به پاس این نعمت گران‌بها که خداوند در اختیار آن‌ها قرار داده است، مکلف‌اند آن را حفظ کنند و در احیای آن بکوشند.

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
یکشنبه 11 اسفند ماه سال 1387 ساعت 08:20
میرحسین موسوی:   
-
از عرصه کاندیداتوری کنار نرفته‌ام 
-

خبرگزاری فارس: میرحسین موسوی درباره‌ احتمال کاندیداتوری خود در انتخابات ریاست جمهوری دهم گفت: از این عرصه کنار نیستم و فعلا در حال کار و فکر هستم و حداقل این بحث‌ها اینست که برای یک تصمیم‌گیری درست، صدایی به صداها اضافه شده است.


گزارش تصویری مرتبط

-------------------------------

به گزارش خبرگزاری فارس، میرحسین موسوی در جلسه‌ای با جمعی از نخبگان تحت عنوان جوانان متخصص، اظهار داشت: تصمیم نهایی خود را درباره کاندیداتوری بعدا خواهم گرفت و فکر می‌کنم مردم هم به درستی درک می‌کنند که وقتی فردی در برابر این مسئله قرار می‌گیرد باید به خوبی فکر کند و حق تصمیم هم با اوست.
وی در عین حال خاطر نشان کرد که فعلا قصد دارد در قالب مشفقانه درباره مسئله‌ ریاست جمهوری و مسائل و مشکلات دولت، صحبت کند. ادامه مطلب

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
یکشنبه 11 اسفند ماه سال 1387 ساعت 08:10

 

سخن و پرسش ازشما و پاسخ از شهردار رامسر! 

-

میخواستم بعنوان یک شهروند رامسری به شهردار جدید رامسر بگویم چرا شعارها و حرفهای دهن پرکن که فقط برای تثبیت موقعیت خودشان بعنوان یک شهردار غیربومی هست  از خودشان ابراز میکنند؟
طرح  توسعه ی 90 ساله دیگه چه صیغه ای هست؟
کجای برنامه پنج ساله و سند چشم انداز  قرار دارد؟
آخه کسی که شهردار محمد آباد کرج ( محمد شهر فعلی ) بوده میتونه حرف از طرح توسعه ی 90 ساله ی توسعه ی رامسر بزنه؟
آقای شهردار!
شما هنوز تو  روکش آسفالت رمک تا شهرداری و بازار و خیابان هتل موندی  اون موقع صحبت از 90 و 100 میکنی!؟

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
چهارشنبه 7 اسفند ماه سال 1387 ساعت 18:38

-  

شهادت حضرت امام رضا(ع) بر همگان تسلیت باد 

 - 

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
چهارشنبه 7 اسفند ماه سال 1387 ساعت 13:23

دعوت به همکاری در رامسر 

--- 


مجتمع تفریحی رفاهی شهر سبز رامسر
جهت تکمیل کادر خدماتی رستوران ها و کافی شاپ از  
نیروهای متخصص (خانم و آقا)
دعوت به همکاری می نماید
نیروهای خدماتی شامل:
مهماندار ـ میزبان ـ کمک میزبان ـ آشپز غذاهای ایرانی، فرنگی، محلی، کباب زن کارگر ساده ـ انباردار، بوفه کار، کافی شاپ دار
کارگر سالن ـ صندوقدار ـ مترجم
لطفاً به هنگام مراجعه مدارک ذیل را همراه داشته باشید:
1. دو قطعه عکس
2. فتوکپی تمام صفحات شناسنامه
3. فتوکپی کارت ملی
4. پوشه روغنی
5. آخرین مدرک تحصیلی
6. کارت پایان خدمت
نشانی: کیلومتر 5  جاده رامسر به رشت ـ مجتمع رفاهی تفریحی شهر سبز رامسر ـ
تله کابین
تلفن: 01925363511
del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
چهارشنبه 7 اسفند ماه سال 1387 ساعت 13:21

شهردار رامسر:
بیشتر درآمدهای رامسر صرف حل مشکل زباله می‌شود
خبرگزاری فارس: شهردار رامسر گفت: بزرگ‌ترین معضل شهر رامسر زباله است و بیشتر درآمدهای شهری صرف آن می‌شود.
استانها - 87/12/05


/اخبار کوتاه ورزشی اردبیل/
کسب 13 مدال کشوری توسط ووشوکاران اردبیل
خبرگزاری فارس: کسب 13 مدال کشوری توسط ووشوکاران اردبیلی، پایان مسابقات والیبال لیگ جوانان اردبیل و ... عناوین مهم اخبار کوتاه از ورزش اردبیل است.
استانها - 87/12/05


در نامه رئیس شورای شهر رامسر به رئیس جمهور عنوان شد؛
تا کی باید شاهد مرگ عزیزانمان در محور تنکابن به رامسر باشیم
خبرگزاری فارس: رئیس شورای اسلامی شهر رامسر در نامه‌ای خطاب به‌ احمدی‌نژاد‌ با انتقاد از بی‌توجهی اداره کل توسعه راه‌های شمال گفت: تا کی باید شاهد مرگ عزیزانمان در محور تنکابن به رامسر باشیم.
استانها - 87/12/05


در آستانه هفته منابع طبیعی؛
گردهمایی بزرگ روحانیان شمال کشور در رامسر برگزار می‌شود
خبرگزاری فارس: مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت مناطق مرطوب و نیمه‌مرطوب سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور از برگزاری گردهمایی بزرگ روحانیان شمال کشور در مجتمع شهر سبز شهرستان رامسر خبر داد.
استانها - 87/12/04


کارشناس مسئول واحد نظارت بر مواد غذایی رامسر:
خرید از مکان معتبر باید در رامسر فرهنگسازی شود
خبرگزاری فارس: کارشناس مسئول واحد نظارت بر مواد غذایی رامسر گفت: از اینکه افراد جامعه کالاهای مورد نیاز خود را از جایی تهیه کنند که از نظر بهداشت و سلامتی در سطح ممتاز قرار گیرد، نیاز به فرهنگسازی در دارد.
استانها - 87/12/04


استاندار مازندران:
شرایط توسعه برای صنایع چوب و کاغذ مازندران فراهم می‌شود
خبرگزاری فارس: استاندار مازندران گفت: صنایع چوب و کاغذ مازندران از افتخار‌های صنعتی استان است و مدیریت ارشد مازندران شرایط توسعه را برای این واحد مهم فراهم می‌کند.
استانها - 87/12/04


امام جمعه رامسر:
اوباما به سیاست شکست‌ خورده دولت بوش وفادار است
خبرگزاری فارس: امام جمعه رامسر با اشاره به اعزام 17 هزار نیروی جدید و تازه نفس آمریکایی به افغانستان گفت: اوباما به سیاست شکست‌خورده دولت بوش وفادار است.
استانها - 87/12/02


امام جمعه رامسر:
فقط 3 درصد موقوفه‌های رامسر به قرآن اختصاص دارد
خبرگزاری فارس: امام جمعه رامسر گفت: فقط سه درصد موقوفه‌های این شهرستان به قرآن اختصاص دارد در حالی که حق قرآن بیش از این است و باید تلاش کنیم.
استانها - 87/12/01


مدیر کل اوقاف مازندران:
فعالیت‌های فرهنگی در امامزاده‌های مازندران آغاز می‌شود
خبرگزاری فارس: مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران گفت: فعالیت‌های فرهنگی در امامزاده‌های مازندران آغاز می‌شود.
استانها - 87/12/01


برای حضور در تایلند
شش سانشوکار به اردوی تیم ملی دعوت شدند
خبرگزاری فارس: در پایان مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو نمایندگان سه وزن 52-، 60- و 65- به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
ورزشی - 87/12/01


معاون استاندار مازندران:
هیچ کشوری توان رویارویی با مبانی فکری ایران را ندارد
خبرگزاری فارس: معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار مازندران گفت: مبانی فکری ایران اسلامی بسیار قوی است و هیچ کشوری توان رویارویی با آن را ندارد، زیرا زیر بنای دینی بسیار مستحکمی دارد.
استانها - 87/12/01


مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران:
طرح جامع 11 مکان مذهبی مازندران تأیید شد
خبرگزاری فارس: مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: طرح جامع 11 مکان مذهبی مازندران از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه مازندران تأیید شد.
استانها - 87/12/01


رئیس اوقاف رامسر:
10 پروژه بازسازی بقاع متبرکه در رامسر در حال انجام است
خبرگزاری فارس: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رامسر گفت: 10 پروژه بازسازی ساختمان بقاع متبرکه شهرستان رامسر در حال انجام است.
استانها - 87/11/30


یک مسئول سازمان آموزش و پرورش خبر داد:
مشارکت 5 میلیارد تومانی اولیای دانش‌آموزان مازندران در طرح هدیه
خبرگزاری فارس: کارشناس مسئول انجمن اولیا و مربیان سازمان آموزش و پرورش استان مازندران از مشارکت 5 میلیارد و 300 میلیون تومانی اولیای دانش‌آموزان در قالب طرح قبض هدیه به مدارس مازندران خبر داد.
استانها - 87/11/30


شهردار رامسر:
برنامه 90 ساله توسعه رامسر تدوین شد
خبرگزاری فارس: شهردار رامسر گفت: برنامه 90 ساله توسعه رامسر تدوین شد.
استانها - 87/11/30


به صورت ویژه؛
اوقاف مازندران پرونده حفاران غیر‌مجاز را‌ پیگیری می‌کند
خبرگزاری فارس: مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به وجود بیشترین امامزاده‌ در استان مازندران نسبت به سایر نقاط کشور گفت: اوقاف مازندران پرونده حفاران غیر‌مجاز از امامزاده‌ها را به صورت ویژه پیگیری می‌کند.
استانها - 87/11/30


معاون محیط طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست کشور:
تالاب‌های کشور وضعیت خوبی ندارند
خبرگزاری فارس: معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: تالاب‌های کشور دارای وضعیت مناسب و خوبی نیستند.
استانها - 87/11/29


/کوتاه از ورزش مازندران/
رامسر میزبان مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی کشور شد
خبرگزاری فارس: میزبانی رامسر در مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی کشور، برگزاری همایش 50 ‌هزار نفری پیاده‌روی خانوادگی در آمل و ... از مهم‌ترین اخبار کوتاه ورش استان مازندران است.
استانها - 87/11/29


پنجشنبه انتخابی تیم ملی سانشو
قهرمان دئولین آسیا راهی بازی های تایلند می شود
خبرگزاری فارس: تیم دئولین ایران که قهرمانی مسابقات آسیایی را در اختیار دارد، در بازی های تایلند نیز حضور خواهد داشت.
ورزشی - 87/11/29


دلاویز:
راه‌اندازی سامانه هشدار آنی و پایش پرتوهای محیطی
خبرگزاری فارس: سخنگوی سازمان انرژی اتمی از راه‌اندازی سامانه هشدار آنی و پایش پرتوهای محیطی خبر داد.
انرژی اتمی - 87/11/29

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
چهارشنبه 7 اسفند ماه سال 1387 ساعت 13:07

دعوت به همکاری در رامسر 

--- 


مجتمع تفریحی رفاهی شهر سبز رامسر
جهت تکمیل کادر خدماتی رستوران ها و کافی شاپ از  
نیروهای متخصص (خانم و آقا)
دعوت به همکاری می نماید
نیروهای خدماتی شامل:
مهماندار ـ میزبان ـ کمک میزبان ـ آشپز غذاهای ایرانی، فرنگی، محلی، کباب زن کارگر ساده ـ انباردار، بوفه کار، کافی شاپ دار
کارگر سالن ـ صندوقدار ـ مترجم
لطفاً به هنگام مراجعه مدارک ذیل را همراه داشته باشید:
1. دو قطعه عکس
2. فتوکپی تمام صفحات شناسنامه
3. فتوکپی کارت ملی
4. پوشه روغنی
5. آخرین مدرک تحصیلی
6. کارت پایان خدمت
نشانی: کیلومتر 5  جاده رامسر به رشت ـ مجتمع رفاهی تفریحی شهر سبز رامسر ـ
تله کابین
تلفن: 01925363511
del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
یکشنبه 4 اسفند ماه سال 1387 ساعت 11:50
کارشناس مسئول واحد نظارت بر مواد غذایی رامسر:  
-
خرید از مکان معتبر باید در رامسر فرهنگسازی شود 
-

خبرگزاری فارس: کارشناس مسئول واحد نظارت بر مواد غذایی رامسر گفت: از اینکه افراد جامعه کالاهای مورد نیاز خود را از جایی تهیه کنند که از نظر بهداشت و سلامتی در سطح ممتاز قرار گیرد، نیاز به فرهنگسازی در دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رامسر، افلاطون پورعلی صبح امروز در جلسه توجیهی آموزشی قنادان و شیرینی‌فروشی‌های این شهرستان افزود: در راستای ارج نهادن به تلاش قنادان و شیرینی‌فروش‌های شهرستان که برای ارائه مواد غذایی بهداشتی و سالم به همشهریان و مسافران گام برمی‌دارند در نشست‌هایی با اداره بازرگانی و اصناف تصمیم بر آن شد که این اماکن قبل از فرا رسیدن ایام نوروز و ازدیاد مسافران نوروزی در شهرستان توریستی رامسر امتیازبندی شوند و بر اساس رعایت اصول بهداشتی و اصناف به واحد ممتاز، درجه یک و درجه دو تقسیم می‌شوند که هر یک از این امتیازبندی‌های قیمت مخصوص به خود را خواهند داشت. ادامه مطلب 

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
یکشنبه 4 اسفند ماه سال 1387 ساعت 11:47
استاندار مازندران:  
-
شرایط توسعه برای صنایع چوب و کاغذ مازندران فراهم می‌شود 
-

خبرگزاری فارس: استاندار مازندران گفت: صنایع چوب و کاغذ مازندران از افتخار‌های صنعتی استان است و مدیریت ارشد مازندران شرایط توسعه را برای این واحد مهم فراهم می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سید‌محمد کریمی شنبه شب در مراسم افتتاح هتل 4 ستاره سالار‌ دره در مجتمع صنعتی صنایع چوب و کاغذ مازندران اظهار داشت: در چشم‌انداز توسعه مازندران دولت به امور تراکم کشت، گردشگری و صنعت و معدن توجه خاص دارد.
وی افزود: صنایع چوب و کاغذ مازندران یکی از صنایع بزرگ استان است که باید مورد حمایت قرار گیرد.
کریمی با اشاره به اینکه مدیریت نوین به دنبال درآمد‌زایی است تصریح کرد: مدیریت دولتی نیز به درآمد‌زایی و بهره‌وری اعتقاد راسخ دارد.
استاندارد مازندران با تأکید بر این نکته که مدیریت ارشد استان به دنبال حمایت از همه سرمایه‌گذاری‌ها برای افزایش تولید است خاطرنشان کرد: اگر در گذشته از مشکلات صنایع چوب و کاغذ برای توسعه آن باخبر بودیم این مسائل را در جلسه هیئت دولت مطرح می‌کردیم.
وی اضافه کرد: تحول اقتصادی مازندران زمانی اتفاق می‌افتد که توسعه همه‌جانبه مورد نظر باشد.
کریمی از اراده جدی دولت برای اجرای سیاست‌های اصل 44 در استان‌ها خبر داد و یادآور شد: دولت مصمم است با اجرای این اصل اساسی 80 درصد صنایع را به بخش خصوصی واگذار کند.
وی با اشاره به اختصاص 4 هزار هکتار زمین برای توسعه صنعتی در مازندران افزود: استاندار می‌تواند این مقدار زمین را با همکاری بانک زمین در اختیار واحد‌های صنعتی قرار دهد.
استاندار مازندران با اشاره به نقش کلیدی صنایع چوب و کاغذ در مازندران تأکید کرد: استفاده از بازیافت فرصتی طلایی برای تأمین مواد اولیه این کارخانه بزرگ تولیدی مازندران است.
وی به اراده مصمم دولت برای اجرای نهضت سبز در محورهای مواصلاتی و جاده‌های بین راهی رامسر تا گلوگاه اشاره کرد و افزود: نسبت به اجرای این طرح در مازندران حساس هستیم و صنایع چوب و کاغذ مازندران نیز می‌تواند در این طرح مشارکت کند.

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
یکشنبه 4 اسفند ماه سال 1387 ساعت 11:41
گزینه های اولیه ستاد انتخاباتی میر حسین موسوی 
-

خبرگزاری فارس: گزینه های اولیه ستاد انتخاباتی میر حسین موسوی مشخص شدند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، غلامرضا آقازاده رئیس سازمان انرژی اتمی، محمدرضا بهشتی عضو پژوهشگاه علوم انسانی و رئیس گروه فلسفه فرهنگستان هنر، علیرضا بهشتی عضو شورای مرکزی جمعیت توحید و تعاون و مدیر سایت کلمه ، مسیح مهاجری مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی، علی‌محمد حاضری دبیر کل سابق انجمن اسلامی مدرسان دانشگاه ها، محمدرضا تاجیک رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری دوره خاتمی، باقریان رئیس اسبق سازمان امور اداری و استخدامی، علی منتظری رئیس سابق جهاد دانشگاهی و ابوالفضل فاتح مدیر عامل اسبق خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گزینه های احتمالی این ستاد را تشکیل می‌دهند.
این افراد معرفی شده اند، ولی هنوز انتخاب نهایی آنها صورت نگرفته است.

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
شنبه 3 اسفند ماه سال 1387 ساعت 20:06
امام جمعه رامسر: 
- 
اوباما به سیاست شکست‌ خورده دولت بوش وفادار است 
-

خبرگزاری فارس: امام جمعه رامسر با اشاره به اعزام 17 هزار نیروی جدید و تازه نفس آمریکایی به افغانستان گفت: اوباما به سیاست شکست‌خورده دولت بوش وفادار است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رامسر، حجت‌الاسلام عبدالرحمان باقرزاده در خطبه‌های این هفته نمازجمعه رامسر افزود: این اقدام در راستای عزم دولت آمریکا به ادامه اشغالگری در منطقه است و نشان می‌دهد که شعار تغییر سیاست‌ها از سوی آقای اوباما چندان جدی نبوده و وی همچنان به سیاست شکست‌خورده دولت بوش وفادار است.
وی اظهار داشت: این در حالی است که روز گذشته در پارلمان قرقیزستان، طرح خروج نیروهای آمریکایی از خاک این کشور به تصویب رسیده و این بیانگر علاقه مردم منطقه به پاکسازی منطقه از نیروهای خارجی است.
باقرزاده با تسلیت رحلت پیامبر اعظم اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) گفت: امروز بیش از گذشته ما به احیای سیره و سنت پیامبر بزرگوار اسلام و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) نیازمندیم و افراد، خانواده‌ها، مسئولان و کارگزاران و همه آحاد ملت مسلمان باید بیش از گذشته با سیره زندگانی آن بزرگان آشنا شده و برای نزدیک‌تر شدن به آن تلاش کنند.
امام جمعه رامسر، درباره روز امور تربیتی، بر ضرورت تربیت دینی و تقویت مبانی دینی فرزندان تأکید کرد و سپس به فرمایش‌های هفته گذشته مقام معظم رهبری در دیدار با مردم آذربایجان اشاره کرد که در بخشی از آن سخنان آمده بود: وظیفه من و وظیفه شما این است که از محتواى انقلابى، از اصول باارزش انقلاب دفاع کنیم و نگذاریم این مبانى باارزش و این ارزش‌هاى والا نادیده گرفته بشود.
وی تصریح کرد: امروز دشمن برای تضعیف پایه‌های اعتقادی و دینی نسل جوان با تمام توان وارد میدان شده و با برنامه‌ریزی دقیق در قالب ناتوی فرهنگی در پی وارد کردن ضربه اساسی به اصول انقلاب اسلامی است که برای خنثی‌شدن برنامه‌های ناتوی فرهنگی، همه دلسوزان نظام باید هوشیاری خود را حفظ کرده و به وظیفه خود آگاهی داشته و درست عمل کنند.
امام جمعه رامسر با اشاره به هفته وقف و تشکر از برنامه‌های انجام شده در جهت احیای موقوفات و ترویج وقف گفت: باید فرهنگ وقف بیش از گذشته مورد ترویج قرار گیرد.
وی افزود: فرهنگ وقف، فرهنگ ایثار و گذشت و جاودانه‌ ماندن انسان‌های خیراندیش است و در طول قرن‌های گذشته از ناحیه وقف برکات زیادی نصیب جامعه اسلامی ما شده است.

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
جمعه 2 اسفند ماه سال 1387 ساعت 21:25

 

مشایی: 

- 

 دنیا منتظر خبرهای جدیدی باشد 

 رئیس سازمان میراث فرهنگی با اشاره به این که مقاومت 5/3 ساله دولت در برابر بیگانگان، کشور را از انزوا خارج کرده است؛ گفت: دنیا منتظر خبرهای جدیدی از دستاورد‌های ایران باشد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری‌ فارس «توانا»، اسفندیار رحیم‌مشایی در مراسم تجلیل از جانبازان قطع نخاع و همسران آنان‌ گفت: همان طور که نمی‌توان به قدر کفایت از شهدای راه حق تجلیل و تکریم کرد، از جانبازان و ایثارگران که تمامی لحظات زندگیشان چون شهیدان زندگی کردند و خانواده‌‌هایی که با صبر و مقاومت امکان ادامه زندگی را برای آنان فراهم می‌کنند، نیز نمی‌توان آن‌چنان که شایسته است تجلیل کرد.
وی افزود: در نخستین روز‌های دهه چهارم انقلاب، ملت ایران با افتخار به گذشته خود می‌نگرند و با اثبات و احراز دستاوردهای انقلاب اسلامی از گذشته خود شادمان و خرسندند؛ چرا که راه رفته را راهی درست و صحیح قلمداد می‌کنند.
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ملت ایران با وجود همه فشارها و تحریم‌ها توانسته است راه خود را به سمت پیروزی و کسب قله‌های افتخار و دانش ادامه دهد.ادامه مطلب

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
جمعه 2 اسفند ماه سال 1387 ساعت 21:08

نوشهر - طی حکمی از سوی وزیر کشور عبدالصمد صفرنژاد به عنوان فرماندار جدید شهرستان رامسر معرفی شد.
1/12/1387 - 16:11:0
آرشیو شده

نوشهر - مدیر آموزش و پرورش رامسر گفت : 45 آموزشگاه با 386 اتاق دراین شهرستان برای پذیرش مهمانان فرهنگی سراسر کشور برای نورزو اینده در این شهرستان آماده سازی شده است.
30/11/1387 - 11:25:0
آرشیو شده

نوشهر - شهردار رامسر با بیان این که انسانها باید از شهرنشین به شهروند فعالی تبدیل شوند، گفت : مهمترین جایگاه آموزش شهروندی ، مدارس است.
27/11/1387 - 13:8:0
آرشیو شده

نوشهر - در ایام گرامیداشت دهه مبارک فجر، روز دوشنبه یک دهنه پل زیرگذر و 30 واحد مسکونی در تنکابن و یک آموزشگاه در رامسر به بهره برداری رسید.
21/11/1387 - 11:15:0
آرشیو شده

نوشهر - به مناسبت گرامیداشت سی امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، روز جمعه همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در شهر رامسر و همایش پیاده روی بانوان در شهر چالوس برگزار شد.
18/11/1387 - 18:13:0
آرشیو شده

نوشهر - در ششمین روز گرامیداشت سی امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی روز پنجشنبه طی مراسمی با حضور جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی گلنگ احداث تصفیه خانه آب آشامیدنی سد میجران شهرستان به زمین زده شد.
17/11/1387 - 12:38:0
آرشیو شده

تهیه کننده مجموعه تلویزیونی "ماه عسل"، گفت: با پایان یافتن مراحل تصویربرداری این مجموعه در تهران، گروه برای ادامه کار به رامسر سفر کرده است.
17/11/1387 - 10:11:7
آرشیو شده

نوشهر - در پنجمین روز گرامیداشت سی امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طی آیینی با حضور جمعی از مسوولان ، کتابخانه عمومی شهر رامسر به بهره برداری رسید.
16/11/1387 - 13:52:0
آرشیو شده

نوشهر - در سومین روز گرامیداشت سی امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بهره برداری از 12 پروژه عمرانی و خدماتی در شهرستان رامسر آغاز شد.
14/11/1387 - 8:35:0
آرشیو شده

نوشهر - مدیر آموزش و پرورش رامسر گفت : پس از پیروزی انقلاب اسلامی هر شش ماه یک مدرسه در این شهرستان غرب مازندران احداث شد.

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
جمعه 2 اسفند ماه سال 1387 ساعت 20:55
امام جمعه رامسر: 
-
فقط 3 درصد موقوفه‌های رامسر به قرآن اختصاص دارد 
-

خبرگزاری فارس: امام جمعه رامسر گفت: فقط سه درصد موقوفه‌های این شهرستان به قرآن اختصاص دارد در حالی که حق قرآن بیش از این است و باید تلاش کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان رامسر، حجت‌الاسلام عبدالرحمن باقرزاده عصر امروز در محفل انسی با قرآن که با حضور قاری برجسته کشوری در رامسر برگزار شد، به اهمیت قرآن اشاره کرد و اظهار داشت: در روایات از قرآن به‌ عنوان سفره آماده الهی یاد شده است که حال هر کسی به اندازه وسع و توان خود از آن سفره برداشت می‌کند.
وی خاطر نشان کرد: اگر مومنان آن را باز کنند روح و آلام درونی‌شان آرام می‌پذیرد ولی ظالمان در کنار قرآن زیان و خسارت می‌بینند.
باقرزاده تصریح کرد: هر کس در هر درجه و منصبی که قرار دارد به اندازه فهم و درک خودش از قرآن بهره می‌برد و هر کس که با قرآن مانوس‌تر شود روحش آرام‌تر و لطیف‌تر است، پس باید به این سفره الهی نزدیک‌تر شده و دیگران را نیز به این سفره دعوت کنیم.
وی افزود: در خانه‌ای که به جای قرآن آوازهای مبتذل به گوش می‌رسد نباید انتظار جوانانی لایق و دینی داشته باشیم زیرا ما نمی‌توانیم در جایی که خار کاشته‌ایم گندم درو کنیم.
امام جمعه رامسر تصریح کرد: در روایات آمده است که ملائک در خانه‌ای حضور دارند که در آن قرآن خوانده شود.
وی گفت: در بعد از انقلاب محافل قرآنی در کشور ما پا گرفته است که این مایه بسی افتخار است ولی نباید به این حد قانع باشیم.
امام جمعه رامسر بیان داشت: یکی از گام‌هایی که برای خدمت به قرآن می‌توانیم انجام دهیم ترویج فرهنگ وقف در جامعه است.
وی در پایان افزود: وقف ما قبل از اینکه خدمت به دیگران باشد خدمت به خودمان است و این را در حساب الهی ذخیره خواهیم کرد.

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
جمعه 2 اسفند ماه سال 1387 ساعت 20:53

 

فرماندار جدید رامسر معرفی شد  
--

" جواد قناعت " معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران روز پنجشنبه در آیین معرفی فرماندار جدید رامسر که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد ، گفت : در طول سه دهه انقلاب اسلامی کارهای فراوانی صورت گرفته که در سه سال اخیر شتاب آن بیشتر شده است.
وی افزود : دشمنان برگ برنده جمهوری اسلامی را ایدئولوژی ، محوریت ولایت فقیه و خدمت رسانی به مردم می دانند.
وی اظهار داشت : هر قدر فضای آرمانی ، معنوی و ارزشی پررنگ تر شود توفیقات خدمات رسانی بیشتر می شود.
وی خاطرنشان کرد : مبانی فقهی شیعی بسیار قوی است و مکاتب دیگر قدرت رویارویی را ندارند و زیر بنای آن مستحکم است و الگوی ما انقلاب و حماسه حسینی است.
حجت الاسلام " عبدالرحمن باقرزاده " امام جمعه رامسر گفت : این شهرستان در دور دوم سفر استانی هیات دولت سهمیه اجرایی نداشت و مصوبات آن زیر ساختی نیست.
وی ادامه داد : برخی از مشکلات منطقه غرب مازندران از جمله جاده چالکرود به رامسر که به جاده مرگ معروف شده مورد کم توجهی مسوولان امر قرار گرفته است.
وی خواستار توجه بیشتر مسوولان به این شهرستان شده است.
در پایان از علی باباخانی فرماندار سابق رامسر قدردانی شد.

نوشهر - طی حکمی از سوی وزیر کشور عبدالصمد صفرنژاد به عنوان فرماندار جدید شهرستان رامسر معرفی شد.
del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
پنجشنبه 1 اسفند ماه سال 1387 ساعت 15:54

 

== 

10 پروژه بازسازی بقاع متبرکه در رامسر در حال انجام است 

==

خبرگزاری فارس: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رامسر گفت: 10 پروژه بازسازی ساختمان بقاع متبرکه شهرستان رامسر در حال انجام است.
به گزارش خبرگزاری فارس از رامسر، ابراهیم عزیزپور بعدازظهر امروز در نخستین روز از هفته وقف در نشست با خبرنگاران افزود: همان طوری که مقام معظم رهبری فرمودند وقف وسیله‌ای برای حضور همیشگی واقفان در طول زمان در اعمال خیر است.
وی عملکرد این اداره را در سه حیطه موقوفات، بقاع متبرکه و زمینه‌های فرهنگی تقسیم کرد و گفت: شرع مقدس اسلام مسلمانان را از مال اندوزی و تکاثر بر حذر داشته و پیوسته به انفاق و صدقات جاریه توصیه و بر آن تاکید کرده است و یکی از راهکارهای مهم این امر را وقف قرار داده است.

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
پنجشنبه 1 اسفند ماه سال 1387 ساعت 15:50

 

== 

نامه رئیس شورای اسلامی شهر رامسر به رئیس جمهوری 

== 

اسماعیل گوهر رستمی رئیس شورای اسلامی شهر رامسر در نامه ای خطاب به دکتر احمدی نژاد ریاست محترم جمهور ضمن انتقاد شدید از بی توجهی اداره کل توسعه راه های شمال ، خواهان مساعدت رئیس جمهور در تکمیل پروژه توسعه خیابان تنکابن به رامسر ( بین رمک رود و بریش رود ) گردید .
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رامسر اسماعیل گوهر رستمی در این نامه آورده است :
ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد
با سلام
ضمن آرزوی توفیق برای جنابعالی و دولت کریمه و خدمتگزار ، احتراماً به استحضار می رساند شهر نمونه ی گردشگری رامسر در طول سالیان قبل و بعد از انقلاب همواره مورد کم لطفی مسئولین نظام قرار گرفته و متأسفانه به فراموشی سپرده شده است . با تصویب شهر رامسر به عنوان شهر ویژه ی گردشگری جهان اسلام در دور اول سفر حضرتعالی ادامه مطلب

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
پنجشنبه 1 اسفند ماه سال 1387 ساعت 15:47

  

==

386 اتاق برای اسکان مهمانان نوروزی در رامسر در نظر گرفته شد 

== 

نوشهر - مدیر آموزش و پرورش رامسر گفت : 45 آموزشگاه با 386 اتاق دراین شهرستان برای پذیرش مهمانان فرهنگی سراسر کشور برای نورزو اینده در این شهرستان آماده سازی شده است.
" محمدصالح رضاخانی " روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : در نوروز سال جاری 10 هزار خانوار فرهنگی با حدود 70 هزار نفر مهمان در مدارس این نهاد اسکان یافتند که بیشترین پذیرش مسافران را در سطح استان دارا بود.
وی اظهار داشت : رامسر به دلیل زیبایی های منحصر بفرد و قطب گردشگری مازندران همواره مقصد نهایی مسافران است و به شهری مهمان پذیر در تمام فصول سال به ویژه تعطیلات نوروز تبدیل شده است.
" بهمن امیری " کارشناس تعاون و رفاه آموزش و پرورش رامسر نیز گفت: طرح اسکان نوروزی از 29 اسفند 78 آغاز و تا 12 فروردین 88 ادامه می یابد.
وی برای استفاده فرهنگیان از این امکانات این نهاد در ایام نوروز ، هماهنگی از قبل همکاران و ارایه کارت شناسایی را الزامی دانست.
سالانه یک چهارم مسافرانی که به استان مازندران می آیند از شهرستان زیبای رامسر دیدن می کنند.
سالانه بیش از 15 میلیون مسافر به مازندران سفر می کنند.

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
پنجشنبه 1 اسفند ماه سال 1387 ساعت 15:44

  

==

رامسر میزبان مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی کشور شد
 

==

ساری - خبرگزاری مهر: رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام مازندران از میزبانی رامسر برای مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی کشور خبر داد.
علی درویش متولی در گفتگو با خبرنگار مهر در ساری اظهار داشت: این رقابتها از 13 تا 18 اسفند ماه در شهرستان رامسر برگزار می شود.
وی با بیان اینکه 250 ورزشکار از 28 استان کشور در این مسابقات در سه رشته " لیفت، پرس سینه و اسکات " با هم رقابت می کنند، افزود: این رقابتها در رده های نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار می شود.
رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام مازندران تصریح کرد: در چهارمین دوره این رقابت ها ورزشکاران در 11 وزن 55 تا مثبت 100 کیلوگرم با هم رقابت می کنند.
درویش متولی با بیان اینکه نفرات نخست این رقابتها برای اردوی تیم ملی انتخاب می شوند، اضافه کرد: منتخبان این رقابتها یک سکه بهار آزادی دریافت خواهند کرد.
وی با اشاره به اینکه مراسم افتتاحیه این رقابتها با حضور مسئولان کشوری و استانی در سالن ورزشی امام رضا رامسر برگزار می شود، خاطر نشان کرد: نماینده کنفدراسیون پاورلیفتینگ آسیا هم برای ارزیابی سطح فنی این رقابت ها حضور خواهد داشت.

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
پنجشنبه 1 اسفند ماه سال 1387 ساعت 15:42

 

== 

اعضای هیئت کشتی شهرستان رامسر انتخاب شدند  

==

با انتخاب مقبل دوست به عنوان رئیس هیئت کشتی شهرستان رامسر همانطور که پیش بینی میشد جامعه ورزش رامسر نسبت به این انتخاب نگاه مثبت داشته که این امر در انتخاب اعضای هیات کشتی کاملاً مشهود می باشد.
اسامی اعضای هیئت کشتی شهرستان رامسر بدین شرح اعلام گردیده است :
1) علیرضا مقبل دوست ( داور بین المللی کشتی ) - رئیس هیئت
2) اسماعیل غلامی - ( خبرنگار با تجربه صدا وسیما ) - نائب رئیس
3) مهندس علی لاریجانی- ( عضو شورای بخش مرکزی رامسر ) - دبیر هیئت
4)عباس فلاحت - (عضو شورای شهر کتالم ) - خزانه دار
5) مجتبی حسن نژاد - مسئول کمیته داوران
6) میرسعید طواف زاده - مسئول کمیته داوران
7) خلیل مهدی زاده - مسئول کمیته پیشکسوتان 

ادامه مطلب 

--=

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
پنجشنبه 1 اسفند ماه سال 1387 ساعت 15:37

 

-- 

نشست شهردار رامسر  با جمعی از صاحب نظران و اساتید دانشگاه  

---

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رامسر " مهندس محسن مرادی " شهردار رامسر با اعلام این مطلب در دیدار با جمعی از دانشگاهیان ، صاحب نظران و اساتید رامسری در سالن کنفرانس شهرداری رامسر افزود : پروژه های ما مردم مدارانه تعریف می شود و هر کاری که به نفع مردم انجام بگیرد با هر ریسکی اشکالی ندارد و برنامه های توسعه شهری به شدت نیازمند کار ، از خودگذشتگی است و مسائل حاشیه ای فرصت ها را به تهدید تبدیل می نماید .وی افزود : کارها باید تخصصی ، قانونمند و نهادینه باشد . شهردار رامسر با بیان این مطلب که 385 وظیفه احصاء شده و 200 وظیفه نانوشته برای شهرداری ها درنظر گرفته شده و ما نیازمند مشارکت همگانی آحاد جامعه می باشیم اضافه کرد : طی سه ماه اخیر 5 ملاقات با سرمایه گذاران خارجی داشته ایم و مقامات استانی و ملی نگاهشان به رامسر ویژه است چون شکار فرصت ها خاصیت مدیریت شهری است . مدیریت شهری چند جانبه ، چند منظوره بوده و مسئولیت تأمین ، ایجاد ، بهره برداری و تعیین رفتار را داریم .ادامه مطلب

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
پنجشنبه 1 اسفند ماه سال 1387 ساعت 15:33

 

-- 

بهره برداری از نخستین پارک محله ای شهر رامسر  

--

 

به کوشش پرسنل تلاشگر شهرداری و حمایت شورای اسلامی شهر رامسر نخستین پارک محله ای در رامسر احداث و مورد استفاده مردم قرار گرفت .
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر رامسر نخستین پارک محله ای شهر رامسر در کوچه گلسرخ ابریشم محله احداث و مورد بهره برداری مردم قرار گرفت .
مهندس مهران حلاجیان مسئول خدمات شهر شهرداری رامسر با بیان این مطلب که نخستین پارک محله ای شهر رامسر در زمینی به مساحت 350 مترمربع با اعتباری بالغ بر سی میلیون ریال توسط نیروها و امکانات شهرداری آماده و تجهیز شده گفت : در این پارک که در ناحیه 2 شهرداری رامسر با مدیریت مهندس جعفر ناصح واقع شده ، وسایل بازی کودکان و رفاه شهروندان نصب شده است . وی آمادگی شهرداری و شورای اسلامی شهر رامسر را جهت احداث پارک محله ای در سایر نقاط شهر اعلام نموده است .

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
پنجشنبه 1 اسفند ماه سال 1387 ساعت 15:16

 رامسر قهرمان مسابقات جودو 7 جانبه جام شهید حسین فتاحیان شد
----  

از سوی هیئت جودوی شهرستان رامسر و با همکاری اداره تربیت بدنی و حمایت شورای شهر و شهرداری رامسر و شرکت های پدیده صنعت الوند و رایانه خودرو و کاسپین نخستین دوره مسابقات جودوی بزرگداشت دهه مبارکه فجر و جام شهید حسین فتاحیان جودوکار رامسری با شرکت تیم های چالوس ، رودسر ، آمل ، عباس آباد و سه تیم از رامسر در مجموعه ورزشی تختی رامسر برگزار شد که در مجموعه ورزشی تختی رامسر برگزار شد که در پایان تیم جودوی الف شهرستان رامسر با کسب پنج نشان طلا ، یک نشان نقره و یک نشان برنز به مقام قهرمانی رسید و تیم های عباس آباد ، آمل ، رامسر ب ، چالوس ، رودسر و رامسر ج در مکان های دوم تا هفتم قرار گرفتند .
امیر صابر ، سید فخرالدین میران ، حسین فیلی ، محمد باقر پروانه و رضا علیزاده از رامسر و فرهاد دهقان از آمل و ابراهیم شیخ نظری از عباس آباد در اوزان هفت گانه عنوان قهرمانی را به دست آوردند . پنجاه جودوکار در این دوره از مسابقات به رقابت پرداخته و سید فخرالدین میران از رامسر عنوان قهرمان قهرمانان را کسب نمود . حکم و نشان نفرات تیم های برتر از سوی پدر شهید فتاحیان و مسئولین ادارات و نهادهای رامسر اهدا شد .

علی مصباح شهرستانی - خبرنگار رسانه های گروهی رامسر

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
پنجشنبه 1 اسفند ماه سال 1387 ساعت 15:02

  

--- 

قالیباف در رامسر اردو زد  

----

رامسرنیوز-در روزهای گذشته گروهی از افراد هوادار محمد باقر قالیباف شهردار فعلی تهران،در رامسر تشکیل جلسه دادند تا نحوه فعالیت برای کاندیداتوری دوره دهم ریاست جمهوری را بررسی کنند. 

بر اساس شنیده ها از سطح شهر،در روزهای گذشته گروهی که خود را حامیان قالیباف می نامند در رامسر تشکیل جلسه دادند تا در باره چگونگی فعال سازی ستادهای انتخاباتی شهردار تهران در این شهرستان توریستی برنامه ریزی کنند. 

این شنیده ها می افزایند که در میان این افراد چند تن از مسئولان فعلی تنکابن نیز دیده می شوند. 

این نخستین بار است که شنیده می شود گروهی برای گرم کردن تنور دوره دهم انتخابات ریاست جمهوری در رامسر، دست به اقداماتی زده اند. 

خبر از کامیار

del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
پنجشنبه 1 اسفند ماه سال 1387 ساعت 11:15
هزار نکته باریکتر از مو، اینجاست!   
---
 
از مردم دنیا سؤالی پرسیده شد و نتیجه آن جالب بود. سؤال  از این قرار بود:ادامه مطلب
del.icio.us digg newsvine furl Y! smarking segnalo
پنجشنبه 1 اسفند ماه سال 1387 ساعت 10:11
رئیس اوقاف رامسر: 
--
10 پروژه بازسازی بقاع متبرکه در رامسر در حال انجام است 
--

خبرگزاری فارس: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رامسر گفت: 10 پروژه بازسازی ساختمان بقاع متبرکه شهرستان رامسر در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رامسر، ابراهیم عزیزپور بعدازظهر امروز در نخستین روز از هفته وقف در نشست با خبرنگاران افزود: همان طوری که مقام معظم رهبری فرمودند وقف وسیله‌ای برای حضور همیشگی واقفان در طول زمان در اعمال خیر است.
وی عملکرد این اداره را در سه حیطه موقوفات، بقاع متبرکه و زمینه‌های فرهنگی تقسیم کرد و گفت: شرع مقدس اسلام مسلمانان را از مال اندوزی و تکاثر بر حذر داشته و پیوسته به انفاق و صدقات جاریه توصیه و بر آن تاکید کرده است و یکی از راهکارهای مهم این امر را وقف قرار داده است.ادامه مطلب