در پاسخ به مطلب: مقایسه یا گلایه !!(داریوش فریاد رامسر)

دوشنبه 21 اردیبهشت‌ماه سال 1388

  

در پاسخ به مطلب: مقایسه یا گلایه !!(داریوش فریاد رامسر) 

ای پرده در دراز گیسو!(تنهاترین)
با سلام خدمت همراهان گرامی و گرامیان همراه 

دوستی نوشتند : "  خود قانون گذار  قانون حقوق قانون مداری را دور می زند " !!!!!!!!
برای من جای بسی تعجب هست که یک شهروندآن هم از نوع "آقای داریوش فریاد رامسر "  ( با توجه به حضور پررنگ ایشان در دنیای مجازی و ارایه مطالب و تحلیل های خوب و در جریانِ امور بودن ایشان از مسائل روز شهر ) به این سیاق تحلیل کنند .
فکر می کنم  برای روشن شدن مطلب ذکر این نکات کفایت می کند :
- اصولا در چنین مواقعی ( تبریک و تسلیت و ... ) رسم این نیست که از شخصی که این پیام ها و پرده ها برایش آماده شده اجازه بگیرند و در سطح شهر یا منزل یا محل کار و .... نصب کنند و این امور خودجوش است و ادب نیز حکم می کند که دخل و تصرفی از جانب شخص مذکور در سلیقه ی افراد ایجاد نشود . ( البته این قاعده استثنا دارد ** ) ( مگر اینکه افراد از طرف خود شخص مجبور به نصب پرده باشند در آن موقع علاوه بر " متن " ، " مکان " را هم باید شخص مورد نظر تعیین کند!!!!!!!!!!!!! ) البته شاید ایشون قانون خلف در ریاضی را  در این جا بسط داده باشند که آن هم یک حرفی است .
- حال اگر هم به قول این دوست ،   این کار خلاف مسئله قانونی باشد و به خصوص توسط شورای شهر هم تصویب شده باشد ، تا آنجایی که اطلاعات من حکم می کند ( البته شاید اشتباه یا ناقص باشد )‌ شواری شهر مثل قوه مقننه است ( قانونگذار ) و اجرا کننده ( قوه مجریه) شهرداری است نه شورای شهر و اگر قرار بر منع انجام کار است شهرداری باید مستقیما وارد عمل شود نه شورا .
*** پاورقی : البته اگر بخواهیم با این مسئله ریاضی گونه برخورد کنیم حق با ایشان است زیرا در ریاضیات قانونی به نام " خُلف " داریم که اگر حتی یک مثال نقض پیدا کردیم می توان مسئله را رد شده محسوب کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
موفق باشید
robinihoblack@yahoo.com
--------------------------

با سلام
ضمن سپاس از حساسیت شهروند محترم
پارچه مذکور توسط یکی از شهروندان زده شده بود که پس از اطلاع جمع شد .
با تشکر از تذکر شما
سید کمال سیدی
------------------------
http://ramsarnewsarshiv.blogsky.com/1388/02/15/post-32/
مقایسه یا گلایه !!(داریوش فریاد رامسر)