آقای سید کمال سیدی لطفا بخوانید !

شنبه 28 فروردین‌ماه سال 1389

 

 آقای سید کمال سیدی لطفا بخوانید !

در پی انتشار اخبار مربوط به افشاگری احتمالی سید کمال سیدی رئیس شورای اسلامی شهر رامسر، خوانندگان رامسرنیوز واکنش های متفاوتی را از خود نشان داده اند و از ما خواستند تا نظرات آنها را آزادانه در معرض دید مخاطبان قرار دهیم. 

پس از بررسی های اولیه پیام ها که تعدادشان هم زیاد بود متوجه شدیم که بعضی از آنها قابل انعکاس نیست اما در مجموع می توان تعدادی را انعکاس داد که در زیر به آنها می پردازیم: 

 م.شریفلاتی

آقای سیدی ما شما را دوست داریم و می دانیم که برای رامسر نگرانی اما قبل از هر حرکتی اول مردم را با خود همراه کن بعد افشاگری کن چون مخالفینت نامرد هستند. 

صفاتیان 

سید بزن برو جلو من خبر دارم که از جاهایی دنبال خلافهای شهردار هستند. 

گوهررستمی 

آقای رئیس شورای اسلامی بدانند دوره تهدید کردن و عمل نکردن گذشته و اگر روز نهم اردیبهشت اتفاقی نیفته دیگه جات توی رامسر نیست اینو می دونستی؟ 

پرتقالی 

آقای سید خودت بهتر می دانی که مقصر شهردار نیست و شهر در دست چه کسانی قرار دارد که حتی مشایی هم حریف اینها نمی شه بهتره باهاشون بسازی یه چیزی هم تو بخوری شاید یه چیزی هم به ما ماسید. 

لمتر محمدی 

من خیلی وقته به شما گفته بودم مبارزه رو شروع کن سید یادته سر زمینم که باشورا دعوا افتادم گفتم همه ... هستند و تو باید حساب خودتو با اینها جدا کنی فکر نمی کنی الان خیلی دیر شده؟ 

حدادی مقدم 

اینها همه نتیجه بد رفتاری شما با فرشید مسگران کریمی عضو شورای قبلیه که حالا داری چوبشو می خوری آقای سید. یکی تو شورا بود و ... داشت حرف بزنه ولی خود شماها سرکوبش کردید و بعد هم پشت سرش حرف در آوردید. باید پشت فرشید رو خالی نمی کردید و باهاش همکاری می کردید و ایان به جایی رسیده بودید. 

کاظمی 

عجب داستانیه که هر کسی کم می یاره می گه من افشاگری می کنم و بعد هم هیچ کاری نمی کنه و لابد می گه به مصلحت نظام نبود و ما بالاخره نفهمیدیم تکلیف مردم این وسط چیه. 

مرادیان 

آقای برید دنبال فرشید مسگران کریمی بیارینش تو شورا و بشه رئیس شورا بعد ببینید با این نامردا چه می کنه .فرشید واقعا به درد شورای رامسر می خوره من که مانند شجاعت فرشید تو هیچ کس ندیدم. 

 باقرسلیمی

سید جان ما قراره بالاخره شهید کردن شما رو ببینیم یا شهید شدنتو؟ اگه نهم اردیبهشت چیزی که چنگی به دل بزنه نداری از مردم عذر خواهی کن و از شورا خارج شو و دور بعد با چندتا آدم حسابی بیا از مردم رای بگیر تا بتونی برای مردم کار کنی. 

کاکوان 

خدمت دوستان رامسرنیوز سلام 

ما همه منتظر روز شوراها هستیم و می خواهیم بدانیم تو این شهر چه خبر است اما آیا بهتر نیست قبل از آن با آقای سیدی یک مصاحبه داشته باشید؟ 

مقبل دوست 

درود بر جوان زحمت کش و دلسوز ابریشم محله ای و درود بر مردم فهیم رامسر که فرق خادم و خائن را می شناسند. 

یک خبر: ما عده از ابریشم محله ای ها قصد داریم با همدیگه جلوی فرمانداری تجمع کنیم و هواداری خودمان را از سید اعلام کنیم 

هر کی دوست داره می تونه بیاد پیش ما تا قرار بگذاریم.باشگاه تختی 

قاسم نژاد 

آقای سیدی این کارها دیگه قدیمی شده مردم رامسر گول نمی خورند بی خیال بابا بی خیال 

پاکزاد 

شهرداری رامسر به یک مرکز فساد تبدیل شده و باید خیلی زود پاکسازی بشه مگه می شه شهردار سالم باشه و کارمنداش...؟ 

همت یار 

دم بچه محل ما گرم که زمانی که تو شورا بود حداقل بدون تهدید حرف می زد و از کسی نمی ترسید فرشید مسگران کریمی مرد واقعیه ای کاش مردم اونو می شناختند. 

عبدالکریمی

آقا کمال ببخشیدا زرشک!!! 

قمری 

سید برو داریمت اگه کم آوردی روی بچه های ارشاد حساب کن.