آقایان فرشید و کلارستاقی،این مبارزه برنده ندارد (محمد پروانه)

چهارشنبه 26 خرداد‌ماه سال 1389

   

آقایان ناله رامسری و کلارستاقی،این مبارزه برنده ندارد (محمد پروانه)  

جنابان آقایان ناله رامسری و مختاری کلارستاقی 

عرض سلام و ادب مرا بپذیرید 

هیچ فکر کرده اید که اکنون در کشور ما بخشی از انرژی ما ایرانیان صرف توطئه سازی علیه عده ای وانرژی برخی دیگر نیز برای خنثی سازی همان توطئه ها به هدر می رود؟ 

ابتدا روی سخنم با آقای کلارستاقی است که وقتی می بینم سن ایشان در حدود سن و سال پدر ناله رامسری است تعجب می کنم که چگونه است که نمی تواند با او ارتباط صمیمانه فرهنگی برقرار کند؟  

جناب کلارستاقی: 

در جایگاه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامسر نشستن ظرفیت بسیاری می خواهد چرا که بر اساس واقعیت های انکار ناپذیر مردم رامسر بسیار باهوش و اهل مطالعه هستند و خانواده ها با وسواس هر چه تمام تر سعی دارند بچه هایشان را فرهنگ دوست و هنر دوست تربیت کنند. 

در چنین شهرستانی باید انتظار داشته باشید که افکار و اندیشه های فرهنگی و هنری مردم آن بسیار مواج و پرتلاطم جلوه گری کند. 

اگر بخواهید همه را به صراطی که خود تعریف کرده اید بیاورید ، مسلما دچار دست اندازهای آزار دهنده خواهید شد. 

مردم رامسر ناله رامسری را خوب می شناسند بنابراین هیچ نیازی به بازتعریف شما ندارند . 

او از خانواده ای مذهبی،وطن پرست و اگر خودشان راضی باشند که من اینجا مطرح کنم از خانواده معظم شهدا نیز هستند و این را هم بدانید که ما برادر شهیدشان را نیز خوب می شناسیم و آن بزرگوار نیز همچون ناله رامسری از صراحت کلام بسیار بالایی برخوردار بود و بر سر ارزش ها هرگز معامله نمی کرد. 

پس ادامه این راهی که می روید هم برای شما و هم برای رامسر و رامسری ها زننده است. 

اما سخنی هم برای شما ناله رامسری: 

خوب می دانیم که شما برای اعتلا و بالندگی فرهنگ و هنر کشور تلاش می کنید اما برادر من بهتر نیست این مسئله به روش فرهنگی حل گردد؟  

بعنوان کسی که از طرف آقای کلارستاقی به دفاع از فرهنگ و هنر شهرستان رامسر متهم شده اید از مسئولان بخواهید تا میانجی گری کنند و به این ماجرا پایان دهند. 

ما آرامش می خواهیم. 

از همه دوستانی که این مطالب را می خوانند نیز می خواهیم که نسبت به این مسئله احساس مسئولیت کنند و از مسئولان بخواهند که نگذارند بیش از این اهل فرهنگ و هنر این شهرستان مشهور در ایران و جهان، دچار آزار و اذیت شوند. 

به همین دلیل اعتقاد دارم که این مبارزه برنده ندارد.چون هم ناله رامسری و هم آقای کلارستاقی ایرانی-شمالی و بچه مسلمان هستند. 

مرا ببخشید. 

همه حرفهایم از سر دلسوزی بود و بس.  

از رامسرنیوز هم انتظار دارم نوشته هایم را برای مخاطبان خود منتشر کند.